Kaliteli Web Tasarım Ankara

İşlem öncesi dönemde çocuklarda canlandırmacı düşüncesi vardır.Kız çocuğu kucağında ki bebeğin onunla iletişim kuracağını onunla konuşacağını düşünür.Ona yemek yedirir,sever okşar bu dönem somut işlemler dönemi kadar sürer gider.O dönemde o yaşta çocuk bunun yanlış olduğunu hatalı olduğunu düşünmez.Bu yanlış değildir,o dönemde yapılması gerekendir.Ülkemizde tartışmalar işlem öncesi çocukların yaptığı gibi oluyor.Herkes her şeyin en iyisini biliyor.En iyi arabayı biz kullanıyoruz,en iyi kapıyı ve dolabı biz yapıyoruz.Kısacası tek yaptığımız şey hamaset başka bir şey yapmıyoruz.

A firmasına görüşmeye gidiyorum. Firma sahibi hazırlanmış tasarımcıdan çok daha iyi bilgi ve donanıma sahip sorular yağmur gibi geliyor. Google arama yapmış SEO nedir ? Çıkan bir kaç makaleyi okumuş.Bir bilgiye sahip olmak için önünüzde ki hedeflere ait tüm seçeneklere vakıf olmanız gerekmektedir.

Hedeflerinizi doğru belirlemeniz gerekiyor.Siz tasarımcıdan daha iyi tasarım yapamazsınız zaten o yeterliliğe sahip olsaydınız,tasarımcı ile görüşmez tüm işlerinizi kendiniz yapardınız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir