Web Tasarım Ankara Ucuz Web Sitesi Ankara

Kariyer sitelerinde eleman ilanlarına bakıyorum. İlan detaylarına bakınca resmen robot arıyorlar. ODTÜ veya Boğaziçi mezunu olacak USA yüksek lisans yapacak ve iyi derece ile mezun olacak. Birkaç spor dalında lisansı olacak o olacak bu olacak liste uzayıp gidiyor. Bu donanımların hepsine sahip olacaksın aylık 2.500 lira fit olacak başka bir arzunuz var mı ?

İşletimlerinde Web Tasarım konusunda beklentileri eleman arayan firmanın insan kaynakları biriminin beklentileri ile örtüşüyor. Bir web sitesinde görseller ne kadar çok ise sayfa açılış hızı o kadar düşecektir. Sayfanın içeriği ne kadar özgün ve zengin ise arama motoru SEO dönütleri o kadar başarılı olacaktır.Web sitesinden beklentiniz bunların hepsini kapmamalı böyle bir tasarım olmaz olamaz.

Örneklemek gerekirse Ferrari deki hız ve performansı Rolls Royce bekleyemezsiniz. Rolls Royce konfor ve rahatlığı Ferrari den bekleyemezsiniz. Bazılarından vazgeçmek zorundayız. Tasarım bu aktarabiliriz. Hem ucuz olacak hem de kalite olacak böyle bir tasarım olamaz.

Her bireyin kendini gerçekleştirilmiş bir insan olduğunu unutmayın. Hayallerinizi,beklentilerinizi,hedeflerinizi ona göre belirleyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir