Mükemmel Web Tasarım Ankara

Aristo diyor ki “”Bizler tekrar ettiğimiz şeylerden ibaretiz”” mükemmellik tekrar tekrar çalışma disiplin ile gerçekleşecektir.Sürekli yaptığımız şey neyse, biz o’yuz. O halde, mükemmellik bir eylem değil, bir alışkanlıktır.

Şahıslardan,bireylerden yola çıkalım başarı sürekli olarak para ve kariyer üzerine kuruluyor.Eğitim hayatında üniversite markaları kuruluyor.On yaşından başlayarak o hedefe ulaşmak için çalışıyor çabalıyor her şeyini feda ediyor.Üniversite bitiyor X holding de çalışma hayatına başlıyor. Kartvizitin de olmayan takımın lideri oluyor,olmayan bir bölünün şefi müdürü oluyor falan filan liste uzayıp gidiyor.Sanal ortamlarda sanal yöneticiler doğuyor.Maaşları ona göre belirleniyor.Ülkemizin en büyük sorunu bu insanların vasıfsız yöneticiler olmaları.

Her şeyden habersiz yaşıyorlar.Bu yönetici ile görüşmeye gidiyorum mükemmel tasarım istiyoruz.Her şey olacak çok çok hızlı olacak,SEO sorunsuz olacak,her yerde mükemmel görseller olacak,lambadan cin çıkacak bla bla bla 🙂

Çalışma ortamından dolayı bilemiyorum neden olduğunu ancak sürekli bir yarış halindeler tasarımcıdan bu yarışa katılmasını bekliyor.

Mükemmel Web Tasarım tanım yoktur.İşinizi gören mevcut müşterileriniz iletişimi kopartmayan,sizi yeni pazarlara ulaştıracak tasarımlar vardır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir