Bize Sorun

Kızılay Promosyon Duvar Saati Yapan Firmalar

Promosyon duvar saatleri günümüzde sıklıkla kullanılan eşantiyon ürünleri arasında yer alıyor. Markaların ve ürünlerin logosunun yer aldığı duvar saatleri tüm alışveriş mağazalarında ve bazı evlerde görülebilir. Bu duvar saatleri, üzerinde yer alan logoları ile tanınırlar. Her marka veya firma, duvar saatlerinin üstüne logolarını bastırarak promosyon olarak verile duvar saati üretimini gerçekleştirir. Bu duvar saatlerinin esas amacı, markanın ismini yaymak ve bir nevi reklamını yapmaktır. Kızılay Promosyon Duvar Saati Yapan Firmalar araması ile sizde kendi markanız için duvar saatleri üretebilirsiniz.

Duvar Saati Modelleri

Her promosyon duvar saatinin kendine özgü bir dizaynı ve tasarımı olabilir. Markanıza özel üretmelerini istediğiniz duvar saatlerinin dış görünüşünü de siz belirleyebilirsiniz. Logonuza en uygun olan ve renk paletlerine göre en müsait olan duvar saati modellerini tercih edebilirsiniz. Duvar saati tasarımı yaptırırken saatin boyutu da dikkate alınmalıdır. Kimi müşteri 46 cm duvar saati isterken, bir diğer müşteri sadece 30 cm boyutundaki bir saati isteyebilir. Duvar saatinin ortasında logo bulunacağı için saatin boyutunu buna göre ayarlamakta fayda olur. Promosyon duvar saatleri günümüzde sıklıkla kullanıldığı için belli kalıplar içerisinde üretilebilir. Dilerseniz bu kalıplar ve şemalar içerisinden de seçeneklerinize göz atabilirsiniz.

Promosyon duvar saatleri genellikle tekli olarak satılmazlar. 15’li setlerden başlayarak 30-50-100 veya 200’ün üzerine çıkan siparişler oluşturabilirsiniz. Kızılay Promosyon Duvar Saati Yapan Firmalar araştırması ile kendinize ve logonuza en uygun olan duvar saati modellerine bakabilirsiniz. Beğendiğiniz modelin ortasına logonuzu ekleterek ortaya güzel görünümlü promosyon duvar saatleri çıkartabilirsiniz. Ayrıca saati üretecek olan firmayla iletişime de geçerek hangi rengi kullanmaları gerektiği konusunda onlarla anlaşma sağlayabilirsiniz.

Promosyon Duvar Saatleri Nerede Kullanılır?

Bu tür duvar saatlerini en çok kasaplarda veya marketlerde görme fırsatına erişiriz. Kasaplarda yer alan duvar saatlerinin ortasında genellikle bu ürünleri tedarik eden firmaların logoları yer alır. Alışveriş merkezlerinde de farklı markaların farklı modellerdeki promosyon duvar saatlerini görmek mümkündür. Bu tür duvar saatleri günümüzde sıklıkla kullanıldığı için artık neredeyse her yerde görmek mümkündür. Promosyon duvar saati ürettirecek bir firma bunu 100’ün üzerinde yaptırdığı için ortak olduğu şirketlere veya mağazalarına bu saatlerden gönderir.

Sizde Kızılay Promosyon Duvar Saati Yapan Firmalar araması ile kendi markanıza göre en uygun saatleri üreten kişi veya kişileri bulabilirsiniz. Bu tür saatleri üreten üretici firmalar ile görüşerek istediğiniz boyutu veya içeriğini onlara aktarabilirsiniz. Logonuzun nasıl görüneceğini veya hangi renklerin kullanılması gerektiğini de beyan edebilirsiniz. Promosyon duvar saati modelleri arasında kendinize ve logonuza en çok yakışan saat modelini tercih ederek şirketinizin veya markanızın adını ileriye taşıyabilirsiniz. Bu ürettiğiniz saatleri anlaşmış olduğunuz şirketler veya mağazalarda sergileterek kendi markanıza olan ilgiyi arttırabilirsiniz.