Whatsapp Destek
Ad Soyad
E-Posta :
Telefon :
Mesajınız :

Ankara E-Ticaret Sitesi

Son dönemlerde e-ticaret sitesi kurmak çok popüler oldu. Özellikle büyüyen Pazar hacmiyle e-ticaret çok dikkat çekmeye başladı.

E-ticaretin Pazar hacminin büyümesiyle internetten ürün satmayı düşünen kişilerinde sayısı önemli miktarda arttı. İnsanlar artık şirket kurduktan sonra birtakım çalışmalar yapıp e-ticaret sitesi kurma eylemine yöneliyorlar. Mağazası veya dükkânı olan işletmeler öncelikle dijital dönüşümlerini tamamlayıp o doğrultuda e-ticaret sitesi kurma yolunda ilerliyorlar. Ankara E-ticaret sitesi kurulduktan sonra internetten satışların yapılması gerekiyor. Toplumlar modernleştikçe zaman kavramı da önemli hale gelmeye başlıyor. Zamanla yarışan kişiler, e-ticaret siteleri sayesinde gereksinimlerini diledikleri zamanda ve yerde karşılıyorlar. E-ticaret sitelerinden faydalanan kişilerin çoğunluğu çalışan kişilerden oluşuyor. E-ticaret ile bireyler; daha fazla ürün çeşidine kolay uygun fiyatlı olarak ulaşabiliyorlar.

Neden E-Ticaret Yapmalıyım?

Dijitalleşmenin etkisiyle son yıllarda mahalle bakkalları da dahil olmak üzere birçok kişi işlerini internetten yürütüyor. O yüzden de e-ticaret kavramının artışıyla ilgili de pek konu da insanlar tarafından merak edilmeye başlandı. E-ticaret, müşterilere birçok açıdan kolaylık sağlıyor. Firmaların elde ettikleri kazançlar, geri dönüşümün yüksek olması vb. birçok husus e-ticarete olan önemi artırıyor.

E-ticaret sitesi pazarlama yöntemlerine başvurarak sizde aşağıda sıraladığımız avantajları elde edebilirsiniz:

  • ♦ Yeni bir deneyime imza atarak klasik ticaret anlayışının dışına çıkıp, çok gelir elde edeceğiniz imkana sahip olabilirsiniz.
  • ♦ Düşük maliyetle çok kazan sağlayabilirsiniz.
  • ♦ 24 saat açık mağaza olarak satışlarınızı devamlı gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.
  • ♦ Geniş müşteri kitlesine sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Kurma Maliyeti Ne Kadar?

Ankara E-ticaret sitesi kurma maliyeti birçok etkene bağlı olarak değişiyor. Bu konuda kesin olarak bir fiyat vermek kesinlikle doğru değildir. E-ticaret sitesi kurmayı düşünüyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

E-ticaret sitesi kurma maliyeti şu etkenlere göre belirleniyor:

  • ♦ Tasarım- Bir şablonla özel tasarım arasındaki maliyette önemli farklar vardır.
  • ♦ Şirket- E-ticaret sitenizi, tecrübeli profesyonel bir şirkete kurdurmayı düşünüyorsanız ödeyeceğiniz maliyette artacaktır.
  • ♦ Seo ile Pazarlama- Entegreli pazarlama planları, e-ticaret sitesinin maliyetini de artırıyor. Yalnız sitenizin trafiğini artırmak ve daha çok müşteriye sahip olmak için mutlaka Seo, pazarlama gibi çalışmalara önem vermeniz gerekiyor.
  • ♦ İşlevsellik
  • ♦ Entegrasyon
  • ♦ Veri ithalatı

Diğer Hizmetlerimiz